نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل استارایکس 98پلاس با سویچ

bardia.t آواتار ها
    کاربر افتخاری

bardia.t آنلاین نیست.

پیش فرض مشکل استارایکس 98پلاس با سویچ

درود بر دوستان///استارایکس 98 با تک النبی مشکلی نداره ولی اگر به سویچ وصل شود کلا دیگه سیگنال نمیده ....کار های انجام شده ..کل خازنهای پاور را تعویض کردم چه قبل و چه بعد از چاپر ولتاژ تیونر نرمال هستش ..دوستان تجربه ای در این مورد دارن لطفا راهنمایی فرمایید ///سپاسگزارم
    هرگز نخواب كورش اي مهر اريايي بي نام تو وطن نيز نام و نشان ندارد

2. کاربر روبرو از پست مفید bardia.t سپاس کرده است .

حافظ محمد آواتار ها
    سرپرست ارشد تالار ریسیور و تعمیرات

حافظ محمد آنلاین نیست.
    خوزستان - شوش دانيال (ع)،خونمون . اتاقم ....

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia.t نمایش پست ها
    درود بر دوستان///استارایکس 98 با تک النبی مشکلی نداره ولی اگر به سویچ وصل شود کلا دیگه سیگنال نمیده ....کار های انجام شده ..کل خازنهای پاور را تعویض کردم چه قبل و چه بعد از چاپر ولتاژ تیونر نرمال هستش ..دوستان تجربه ای در این مورد دارن لطفا راهنمایی فرمایید ///سپاسگزارم
    درود بر شما :

یک مقاومت 3 اهمی روی مقاومتهای مدار منفی آیسی اس تی آر اضاف کنید

این مقاومت ها آمپر تغذیه رو علاوه بر ولتاژ که صد در صد هم معلومه زیاد می کنند

فقط دقت کنید که از شکل همان مقاومت ها باشن

یعنی از نوع اس ام دی که وات پایین باشن و تست کنید.
    ویرایش توسط حافظ محمد : 12-29-2022 در ساعت 09:36 PM
    من زاده ی ایرانم، آزاده و آزاد...........بیگانه پرستیدن ننگ است مرا ننگ

إِلَهِي كَفَى بِي عِزّا أَنْ أَكُونَ لَكَ عَبْدا وَ كَفَى بِي فَخْرا أَنْ تَكُونَ لِي رَبّا أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ

خدایا عزتی بالاتر از آن نیست که من بنده ی تو باشم، و فخر و مباهاتی بالاتر از این نیست که تو پروردگار من هستی، خدایا تو آنگونه هستی که من دوست می دارم، مرا نیز همانگونه قرار ده که خود دوست می داری.

ميگن سويچ تشكر خرابه امتحان كن ببين راست ميگن!!!

4. 3 کاربر از پست مفید حافظ محمد سپاس کرده اند .

farhadi-1 آواتار ها
    سرپرست ارشد تالار ریسیور

farhadi-1 آنلاین نیست.

درود
    خازن صافی را با ۲۲ میکروفراد و خازن تغذیه را با ۴۷ میکرو۳۵ یا ۵۰ ولت خازن ۱۵ ولت و ۱۸ ولت را با ۲۲۰ میکرو -۳۵ ولت و خازن ۱۰۰۰ میکرو را با ۱۰۰۰ میکر ۱۶ ولت و خازن جلوی ۱۰۰۰ میکرو با ۲۲۰ میکرو با ۲۵ ولت عوض کنید

6. 2 کاربر از پست مفید farhadi-1 سپاس کرده اند .

bardia.t آواتار ها
    کاربر افتخاری

bardia.t آنلاین نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadi-1 نمایش پست ها
    درود
    خازن صافی را با ۲۲ میکروفراد و خازن تغذیه را با ۴۷ میکرو۳۵ یا ۵۰ ولت خازن ۱۵ ولت و ۱۸ ولت را با ۲۲۰ میکرو -۳۵ ولت و خازن ۱۰۰۰ میکرو را با ۱۰۰۰ میکر ۱۶ ولت و خازن جلوی ۱۰۰۰ میکرو با ۲۲۰ میکرو با ۲۵ ولت عوض کنید
    درود بر شما ...مهندس خازنها را همه را به تقریبا 2برابر ظرفیت تعویض کردم ولی نتیجه نداد البته قبلا این ایراد را با همین روش برطرف کرده بودم ولی اینبار جواب نداد .....ولی روشی که حافظ محمد گرامی فرمودن را تست نکردم شنبه رفتم مغازه تست کنم ببینم جواب میده یا نه....از راهنمایی هر دو عزیز سپاس گزارم
    هرگز نخواب كورش اي مهر اريايي بي نام تو وطن نيز نام و نشان ندارد

farhadi-1 آواتار ها
    سرپرست ارشد تالار ریسیور

farhadi-1 آنلاین نیست.

درود بر شما ...مهندس خازنها را همه را به تقریبا 2برابر ظرفیت تعویض کردم ولی نتیجه نداد البته قبلا این ایراد را با همین روش برطرف کرده بودم ولی اینبار جواب نداد .....ولی روشی که حافظ محمد گرامی فرمودن را تست نکردم شنبه رفتم مغازه تست کنم ببینم جواب میده یا نه....از راهنمایی هر دو عزیز سپاس گزارم
    یک خازن بر روی مین هست قسمت تیونر اون را با ۲۲۰ میکرو ۳۵ ولت تعویض کنید (البته همه اون خازنها و این خازن را با مرغوبترین خازن عوض کنید)مطمئن باشید جواب خواهید گرفت هیچ کاری غیر این جواب نخواهد داد

9. 3 کاربر از پست مفید farhadi-1 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)