نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: قطع خروجی hdmi هانی استار a100

bardia.t آواتار ها
    کاربر افتخاری

bardia.t آنلاین نیست.

پیش فرض قطع خروجی hdmi هانی استار a100

درود بر دوستان و همکاران///هانی استار a100بدون مشکل کار میکنه وتصویر در خروجی avداریم ولی در خروجی اچ دی نداره دوستان تجربه ای دارید لطفا راهنمایی فرمایید//با سپاس
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    هرگز نخواب كورش اي مهر اريايي بي نام تو وطن نيز نام و نشان ندارد

2. 2 کاربر از پست مفید bardia.t سپاس کرده اند .

BARANTO آواتار ها
    VIP

BARANTO آنلاین نیست.

این مشکل مستقم میره داخل آی سی cpu و هیچ روشی ندارد فقط با تعویض مین برد قابل حل است

4. 2 کاربر از پست مفید BARANTO سپاس کرده اند .

حافظ محمد آواتار ها
    سرپرست ارشد تالار ریسیور و تعمیرات

حافظ محمد آنلاین نیست.
    خوزستان - شوش دانيال (ع)،خونمون . اتاقم ....

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia.t نمایش پست ها
    درود بر دوستان و همکاران///هانی استار a100بدون مشکل کار میکنه وتصویر در خروجی avداریم ولی در خروجی اچ دی نداره دوستان تجربه ای دارید لطفا راهنمایی فرمایید//با سپاس

درود :

این مشکل رو من روی رسیور مدیا استار مدل ms-900 ferrari چند رو پیش داشتم

این رسیور حدود سه روزه مغازه داشتم با اظهارات مشتری میگه دوغ بچه ها روش ریختن علاوه بر قسمت سیگنال

که سوخته بود خروجی اچ دی نداره و این مشتری پورت hdmi استفاده میکرد توشموندم از کجا اول شروع کنم ....

اول مین رو با تینر و برس سیمی مسواکی مخصوص خیلی میلایم برس زدم تا پایه ها با ذره بین دیجیتال که نگاه میکنم

لایه پایه های اچ دی و سی پی یو البته سی پی یو زیاد در گیر این مواد شبیه چسب نشده بود اما این مواد انگار اسیدی هست

مدار رو زخمی کرده

دیگه الاینده ای نمونده شستم خشک کردم و زدم به برق باز تصویر نیامد فلکس مایع مرقوب زدم هیت کردفتم تام مینبر رو شوستشو دادم

با تینر10000 فوری زدم به برق تصویر hdmi اومد بعد سیگنال رو درست کردم این بحث رو کامل و دقیق عنوان کردم که مشکل چی بوده

و چه کارهایی انجام شده انجام دادم تا همکاران استفاده کنند امیدوارم این پست مفید باشه .
    ویرایش توسط حافظ محمد : 08-29-2022 در ساعت 02:15 PM
    من زاده ی ایرانم، آزاده و آزاد...........بیگانه پرستیدن ننگ است مرا ننگ

إِلَهِي كَفَى بِي عِزّا أَنْ أَكُونَ لَكَ عَبْدا وَ كَفَى بِي فَخْرا أَنْ تَكُونَ لِي رَبّا أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ

خدایا عزتی بالاتر از آن نیست که من بنده ی تو باشم، و فخر و مباهاتی بالاتر از این نیست که تو پروردگار من هستی، خدایا تو آنگونه هستی که من دوست می دارم، مرا نیز همانگونه قرار ده که خود دوست می داری.

ميگن سويچ تشكر خرابه امتحان كن ببين راست ميگن!!!

6. 4 کاربر از پست مفید حافظ محمد سپاس کرده اند .

bardia.t آواتار ها
    کاربر افتخاری

bardia.t آنلاین نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط حافظ محمد نمایش پست ها
    درود :

این مشکل رو من روی رسیور مدیا استار مدل ms-900 ferrari چند رو پیش داشتم

این رسیور حدود سه روزه مغازه داشتم با اظهارات مشتری میگه دوغ بچه ها روش ریختن علاوه بر قسمت سیگنال

که سوخته بود خروجی اچ دی نداره و این مشتری پورت hdmi استفاده میکرد توشموندم از کجا اول شروع کنم ....

اول مین رو با تینر و برس سیمی مسواکی مخصوص خیلی میلایم برس زدم تا پایه ها با ذره بین دیجیتال که نگاه میکنم

لایه پایه های اچ دی و سی پی یو البته سی پی یو زیاد در گیر این مواد شبیه چسب نشده بود اما این مواد انگار اسیدی هست

مدار رو زخمی کرده

دیگه الاینده ای نمونده شستم خشک کردم و زدم به برق باز تصویر نیامد فلکس مایع مرقوب زدم هیت کردفتم تام مینبر رو شوستشو دادم

با تینر10000 فوری زدم به برق تصویر hdmi اومد بعد سیگنال رو درست کردم این بحث رو کامل و دقیق عنوان کردم که مشکل چی بوده

و چه کارهایی انجام شده انجام دادم تا همکاران استفاده کنند امیدوارم این پست مفید باشه .

درود بر شما //مهندس این دستگاه تقریبا 1ماه کاکرده و به گفته مشتری حین کار تصویر قطع شد پایه های سوکت اچ دی را فلش و هیت و شستشو دادم مسیرش هم حدود 2سانتی متر تا سی پی یو هستش کامل چک کردم قطعی نیست حدس خودم اینه که سی پی یو مرخص شده باشه

8. 3 کاربر از پست مفید bardia.t سپاس کرده اند .

حافظ محمد آواتار ها

حافظ محمد آنلاین نیست.

درود بر شما //مهندس این دستگاه تقریبا 1ماه کاکرده و به گفته مشتری حین کار تصویر قطع شد پایه های سوکت اچ دی را فلش و هیت و شستشو دادم مسیرش هم حدود 2سانتی متر تا سی پی یو هستش کامل چک کردم قطعی نیست حدس خودم اینه که سی پی یو مرخص شده باشه

درودی دیگر :

دور از حدث ما هم نیست ریسورها خرابی خروجی تصور hdmi دارند و همان طور که مستحضر هستید

به علت قرار ندادن نویزگیر بین پردازنده و پورت اچ دی توسط شرکت طراح اشکال 99 درصد خروجی تصویر

در پردازنده اتفاق میفتد تا خود پورت hdmi

إِلَهِي كَفَى بِي عِزّا أَنْ أَكُونَ لَكَ عَبْدا وَ كَفَى بِي فَخْرا أَنْ تَكُونَ لِي رَبّا أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ

خدایا عزتی بالاتر از آن نیست که من بنده ی تو باشم، و فخر و مباهاتی بالاتر از این نیست که تو پروردگار من هستی، خدایا تو آنگونه هستی که من دوست می دارم، مرا نیز همانگونه قرار ده که خود دوست می داری.

10. 3 کاربر از پست مفید حافظ محمد سپاس کرده اند .

bardia.t آواتار ها
    کاربر افتخاری

bardia.t آنلاین نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط حافظ محمد نمایش پست ها
    درودی دیگر :

دور از حدث ما هم نیست ریسورها خرابی خروجی تصور hdmi دارند و همان طور که مستحضر هستید

به علت قرار ندادن نویزگیر بین پردازنده و پورت اچ دی توسط شرکت طراح اشکال 99 درصد خروجی تصویر

در پردازنده اتفاق میفتد تا خود پورت hdmi
    درود دوباره ///پردازنده این مدل پیدا میشه؟؟؟

12. 2 کاربر از پست مفید bardia.t سپاس کرده اند .

حافظ محمد آواتار ها

حافظ محمد آنلاین نیست.

درود دوباره ///پردازنده این مدل پیدا میشه؟؟؟

درودی دیگر :

حتماً گیر میاد شماره پردازنده رو ممکنه بفرمایید اگر خنک کننده روش باشه و براشتن سخته و ممکن نبود میتونید

شماره مینبر رسیور برامون عنوان کنید و یا تصویر با کیفیت که شماره دیده بشه آپلود کنید

تا ما اگر وطن موجود باشه در تسریع تهیه اون کمکتون کنیم.
    ویرایش توسط حافظ محمد : 08-31-2022 در ساعت 01:56 AM دلیل: کامل کردن مطلب

14. کاربر روبرو از پست مفید حافظ محمد سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)